Оренда Фотостудії 720 production

Наша фотостудія складається з двох залів загальною площею 90 кв м, з висотою стелі 4,5 м.

Фотостудія 720 production підходить для фотозйомки товарів і одягу на моделях. Так само ви можете проводити свої творчі зйомки або курси у нас в студії. Для Вашого комфорту ми рекомендуємо заповнення не більше 6 чоловік в залі. А з переліком обладнання ви можете ознайомитися нижче.
А для новачків наш адміністратор за додаткову оплату допоможе вам налаштувати камеру і світло.

Зал циклорама, фотостудії 720 production


Зал циклорама разділен на дві частини, білу циклораму та чорну половину.
Кутова циклорама має розмір 4х5 метра та висоту стін 4 метра, що дає можливість знімати з низьких ракурсів. Навпрот розташована чорна зона, ширина 5 метрів висота 4 метра.
У залі присутні два великих вікна розміром 2х2 метра. Зазвичай в залі присутні 3 имоноблока, але по запросу можливо додати щё. Із повным переліком доступного обладнання Ви можете ознаьомитись по лінку.

Ціна: 250 грн/година

View the embedded image gallery online at:
https://720p.com.ua/ua/#sigProIdfc3e2e239d

Розклад залу циклорама


 

Зал предметка, фотостудії 720 production


У залі для предметної зьомки у нас є профессійний предметний стіл з освітленням, для бестеневої каталожної фотозъомки, три джерела світла і журавель. Також можливе використання кольорових паперових фонів.
Площа залу 16 м2

Ціна: 150 грн/година

View the embedded image gallery online at:
https://720p.com.ua/ua/#sigProIde8fed4a46e

Розклад залу предметка


 

Обладнання фотостудії 720 production


View the embedded image gallery online at:
https://720p.com.ua/ua/#sigProId70bf9e28de

Додаткові послуги фотостудії


Допомога адміністратора в зйомці200 грн/зйомка
Репортаж - Backstage фото в студії300 грн/год
Оренда Штатив для фото100 грн/зйомка
Оренда Відео штатив або монопод200 грн/зйомка
Оренда штатив + монопод300 грн/зйомка
Оренда Дим машини150 грн/зйомка
Оренда фотоапарата для фотозйомки100 грн/год
Оренда Роуча на території студії100 грн/год
Череп буйвола на території студії1000 грн/год

Фото зняті в фотостудії 720 production


View the embedded image gallery online at:
https://720p.com.ua/ua/#sigProId675fefe6dc

Забронювати студію
Також забронювати фотостудію можна за телефоном
Тел. 050 512 34 40

Олександр

Viber chat

Адреса фотостудії


вул. Макіївська, 3, поверх 1, каб 7   email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Правила студії 720 production


 • Студія вважається заброньованої при внесенні оплати за першу годину оренди.
 • Попередня оплата не підлягає поверненню при скасуванні / перенесення бронювання, винятком є лише форс-мажорні обставини.
 • Час користування студією починається з фактично заброньованого часу і початком оренди студії вважається заявлений час, яке Ви забронювали, а не фактичний час початку зйомки.
 • Закінченням оренди студії вважається час, коли орендар залишає студію. У разі якщо після зарезервованого орендарем часу студія вільна, Ви можете продовжити знімальне час, сплативши додатково оренду за фактом проведеного в студії часу. Перед початком зйомки уточніть у адміністратора про даної можливості. Крок тарифікації при продовженні оренди - 1 година.
 • При достроковому завершенні зйомки, заброньоване час оплачується повністю.
 • Якщо студія зарезервована наступним клієнтом, то Ви зобов'язані покинути студію не пізніш орендованого часу.
 • Вхід в студію тільки у змінному взутті.
 • Всю меблі і декор знаходяться в залі, дозволено пересувати в межах орендованого простору з дозволу адміністратора. До кінця оренди, по можливості, необхідно розставити меблі і декор на свої місця.
 • Знаходження в залі більше 5 осіб - збільшує вартість на 30%.
 • Фото і відеозйомка з тваринами обмовляється заздалегідь при бронюванні з адміністратором.
 • У разі нанесенні масла на тіло, забороняється подальше використання меблів / інтер'єру (щоб уникнути появ жирних плям).
 • Якщо після Вас в студії залишається сміття, то Ви повинні прибрати його за собою, включивши цей час в своє час оренди. Сміття, що утворилося під час зйомки (зйомка із застосуванням пуху, снігу, сіна, конфетті, метафан і т.д.), повинен бути прибраний до закінчення терміну оренди студії. У разі дуже великої кількості сміття і якщо потрібна додаткова прибирання студії, стягується додаткова плата 200 грн. Так же час зйомки зменшується на 15 хв, для прибирання залу.
 • У студії забороняється розпалювання відкритого вогню і куріння (якщо останнє не продиктовано художньої необхідністю, про яку заздалегідь необхідно повідомити адміністратора) у всіх інших випадках категорично заборонено. Для куріння передбачено спеціально відведене місце на 1 поверсі.
 • У студії забороняється перебувати в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.
 • Падение оборудование - штраф 500 грн плюс стоимость ремонта оборудования.
 • Не порушувати чинне законодавство України! Заборонені зйомки порнографічного характеру. При зйомках ню, модель повинна мати документи, що підтверджують повноліття.
 • Під час роботи в залі зі своїм обладнанням, відповідальність за його стан, безпечну експлуатацію і можливі збитки здоров'ю людей або навколишнього майну несе виключно замовник.
 • Загублені або залишені без нагляду речі студія відповідальності не несе, але докладає всіх зусиль для їх збереження.
 • Фотостудія має право відмовити в оренді без пояснення причини до або в процесі зйомки.
 • Момент внесення передоплати є автоматичним згодою c умовами студії.

 • Правила використання обладнання

 • Підготовка фонів і зміна насадок здійснюється орендарем самостійно. У разі необхідності адміністратор завжди готовий надати Вам допомогу.
 • Обов'язково викликайте адміністратора, якщо Ви не впевнені, що зможете самостійно замінити фон, переставити насадки і т.д. Він завжди готовий відповісти на всі Ваші питання і вирішити виникаючі проблеми.
 • За псування і поломку студійного обладнання та аксесуарів орендар несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі і обсязі, за погодженням з адміністрацією студії. У випадках псування устаткування, а конкретно студійних спалахів, орендар відшкодовує повну вартість відповідно до ринкової ціни на поточний день.
Back to Top